• Партнери в регіонах
 • Стати партнером
 • Вхід для партнерів

 

Партнерська мережа компанії Агент Плюс УК поширена по всій Україні. Що б знайти найближчого до Вас партнера Агент Плюс УК скористайтеся пошуком по областям України.

У числі наших партнерів є компанії, які зарекомендували себе як досвідчені постачальники і впроваджувачі наших програмних продуктів. Ці партнери відзначені в списках спеціальними знаками, що відображають рівень кваліфікації в роботі з програмними продуктами «Агент Плюс УК».

 

Золотий партнер «Золотий партнер»
Партнер, у якого на рахунку більше 300 реалізованих ліцензій на рік, якісні роботи по впровадженню та оперативне супроводження програмних продуктів. «Золотий партнер» підтверджує високий рівень компетенції та кваліфікації фахівців компанії-партнера.
Срібний партнер «Срібний партнер»
Партнер, у якого на рахунку більше 100 реалізованих ліцензій на рік, якісні роботи по впровадженню та оперативне супроводження програмних продуктів. Срібний партнер самостійно надає професійні послуги з впровадження та супроводу і має досвід в галузі продажів і успішних впроваджень програмних продуктів «Агент Плюс УК».

 

 

Наші партнери активно працюють з клієнтами в своїх регіонах, успішно реалізують і впроваджують програмні продукти "Агент Плюс УК". Умови нашої Партнерської програми дуже прості і не містять обмежень для Вашої компанії як для потенційного партнера.

Що роблять наші партнери?

 • ✔ Продають програмне забезпечення "Агент Плюс УК": здійснюють просування програмного забезпечення в регіонах, пошук клієнтів, демонстрацію потенційним клієнтам можливостей наших програмних продуктів, надають допомогу клієнтам у виборі обладнання.
 • ✔ Впроваджують програмне забезпечення "Агент Плюс УК": повністю здійснюють впровадження (установку, настройку, наладку) програмного забезпечення, доопрацювання під потреби клієнтів, гарантійне і післягарантійне обслуговування (за домовленістю з клієнтами).
 • ✔ Розробляють власні мобільні рішення на базі Платформи "Агент Плюс 2.0": кожен партнер крім продажів і впроваджень програмного забезпечення "Агент Плюс УК" може розробляти свої програмні продукти на базі Платформи "Агент Плюс 2.0".

Що ми робимо для наших партнерів?

Ми зі свого боку поставляємо Вам як партнерові необхідне програмне забезпечення по Вашому замовленню.

Наша компанія з допомогою корпоративного сайту та електронної розсилки регулярно інформує своїх партнерів про вихід оновлень програмних продуктів, про новини та успіхи наших партнерів.

Наші партнери отримують право доступу до закритого партнерського розділу сайту. На допомогу партнерам у цьому розділі розміщені корисні для роботи матеріали, які рекомендується використовувати при роботі з клієнтами.

Як стати партнером прямо зараз?

Стати партнером "Агент Плюс УК" може будь-яка компанія, що має досвід і бажання працювати в IT-сфері.

Щоб стати партнером "Агент Плюс УК" вам потрібно ознайомитися з умовами Партнерської програми та заповнити анкету за посиланням нижче:

Протягом 2-х робочих днів на ваш запит відповість менеджер по роботі з партнерами "Агент Плюс УК" і обговорить з вами умови співпраці.

Що ми пропонуємо партнерам?

 • Продавать программные продукты

      Продавати програмні продукти і сервіси "Агент Плюс УК".

  Наші партнери в своїх регіонах активно займаються активними продажами: займаються пошуком клієнтів, проводять зустрічі та демонстрації можливостей наших програмних продуктів, надають допомогу клієнтам у виборі обладнання.

 • Внедрять и сопровождать решения линейки

      Впроваджувати і супроводжувати рішення лінійки "Агент Плюс УК".

  Практично всі наші партнери не тільки перепродують наші програмні продукти, але і повністю реалізовують проекти впровадження рішень, доопрацювання під потреби клієнтів, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

 

 • Обеспечиваем защиту сделок 

  Забезпечуємо захист угод

  Ми завжди знаємо, з якими клієнтами працюють наші партнери. Якщо партнер починає взаємодії з потенційним клієнтом, ми фіксуємо це у себе в системі. Для іншого партнера обслуговування цього клієнта стає недоступним. Зміна партнера для клієнта можлива у разі обопільної згоди всіх сторін.
 • Помогаем партнерам в продажах 

  Допомагаємо партнерам в продажах

  Надаємо безкоштовні демонстраційні версії програмних продуктів для проведення пресейл; навчаємо проводити пресейл; можемо, при необхідності, підключатися до переговорів з клієнтами.
 • Передаем партнерам новых клиентов 

  Передаємо партнерам нових клієнтів

  Заявки на покупку і впровадження програмних продуктів, отримані нами безпосередньо від клієнтів з регіонів, ми з радістю передаємо нашим партнерам.
 • Помогаем в организации клиентских семинаров 

  Допомагаємо в організації клієнтських семінарів

  У нас накопичений великий досвід в організації заходів. Ми готові цим досвідом ділитися з нашими партнерами. Нами розроблені програми проведення семінарів для клієнтів по продуктах і сервісам "Агент Плюс УК" і рекомендації для організаторів.

Даний розділ сайту призначений для входу партнерів компанії "Агент Плюс УК" до Особистого кабінету. Якщо Ви забули або не отримали пароль, звертайтеся у відділ по роботі з партнерами – partners-ua@agentplus.com.ua
Контактний телефон: +38 (048) 701-71-15

 

button

 

 

buy online uk