Партнерська мережа компанії
«Агент Софт»

Партнерська мережа компанії «Агент Софт» поширена по всій Україні. Що б знайти найближчого до Вас партнера «Агент Софт» скористайтеся пошуком по областям України. У числі наших партнерів є компанії, які зарекомендували себе як досвідчені постачальники і впроваджувачі наших програмних продуктів. Ці партнери відзначені в списках спеціальними знаками, що відображають рівень кваліфікації в роботі з програмними продуктами «Агент Софт». 


Золотий партнер
Партнер, у якого на рахунку більше 300 реалізованих ліцензій на рік, якісні роботи по впровадженню та оперативне супроводження програмних продуктів. «Золотий партнер» підтверджує високий рівень компетенції та кваліфікації фахівців компанії-партнера.
Срібний партнер
Партнер, у якого на рахунку більше 100 реалізованих ліцензій на рік, якісні роботи по впровадженню та оперативне супроводження програмних продуктів. Срібний партнер самостійно надає професійні послуги з впровадження та супроводу і має досвід в галузі продажів і успішних впроваджень програмних продуктів «Агент Софт».
Технологический партнер
Партнери, які розробили свої мобільні бізнес-додатки на
Платформі «Агент Плюс 2.0».

Рекомендовать партнера


 
Назва компанії
Як до Вас звертатися?*
Номер телефону*
Коментар
E-mail E-mail
 

* - обов'язкові поля

Стати партнером

Що ми пропонуємо партнерам?

Продавати програмні продукти і сервіси «Агент Софт»

Наші партнери в своїх регіонах активно займаються пошуком клієнтів, організацією зустрічей і демонстрацією можливостей наших програмних продуктів, а також надають допомогу клієнтам у виборі обладнання.

Впроваджувати і супроводжувати рішення лінійки «Агент Софт».

Практично всі наші партнери не тільки пропонують наші програмні продукти, а й повністю реалізовують проекти впровадження рішень, доопрацювання під потреби клієнтів, проводять гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Технічна підтримка партнерам надається безкоштовно за телефоном та електронною поштою.

Детальну інформацію, переваги та вигоди від співпраці з «Агент Софт» в якості партнера, Ви можете дізнатися за телефоном +38 (048) 701-71-15 або електронною поштою: sales-ua@agentplus.com.ua

Агент Софт активно підтримує своїх партнерів і максимально сприяє в питаннях вирішення програмних завдань

Агент Плюс
Забезпечуємо
захист угод
Агент Плюс
Допомагаємо
партнерам в продажах
Агент Плюс
Передаємо партнерам
нових клієнтів
Ми завжди знаємо, з якими клієнтами працюють наші партнери. Якщо партнер починає взаємодії з потенційним клієнтом, ми фіксуємо це у себе в системі. Для іншого партнера обслуговування цього клієнта стає недоступним. Зміна партнера для клієнта можлива тільки за його бажанням.
Надаємо безкоштовні демонстраційні версії програмних продуктів для проведення пресейлів; навчаємо проводити пресейли; можемо, при необхідності, підключатися до переговорів з клієнтами.
Заявки на покупку і впровадження програмних продуктів, отримані нами безпосередньо від клієнтів з регіонів, ми з радістю передаємо нашим партнерам.

На сайті створено спеціальний розділ Особистий кабінет, доступ до якого отримують партнери «Агент Софт» після отримання статусу «зареєстрованого партнера». У розділі розміщуються новини для партнерів, маркетингові матеріали, корисні посилання та інші сервіси компанії «Агент Софт».

Всі партнери можуть пройти навчальні курси і сертифікацію по програмним продуктам. Підтверджені компетенції і знання завжди дають вагомі конкурентні переваги для клієнтів.

Як стати партнером прямо зараз?

Заповнити анкету

Протягом 2-х робочих днів на ваш запит відповість менеджер по роботі з партнерами «Агент Софт» і обговорить з Вами умови співробітництва.

Агент Плюс

Ми намагаємося бути надійними і обов'язковими партнерами в бізнесі.

Будемо раді активній
та довгостроковій співпраці!